ZBROJOWNIA Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem Českiej Zbrojovki a.s. w Polsce, na rynku przeznaczonym dla służb mundurowych oraz wojska.

Zbrojownia rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i stworzona została przez ludzi ogarniętych pasją do broni oraz strzelectwa. Firmę reprezentują doświadczeni instruktorzy, od lat związani z tą tematyką. Tysiące oddanych strzałów, obycie z różnymi rodzajami broni, czynią z Nas wiarygodnych partnerów biznesowych.

Zbrojownia, specjalizuje się w sprzedaży broni palnej, kolekcjonerskiej, oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów do użytkowania broni, takich jak amunicja, optyka itp. Poprzez współpracę z renomowanymi dostawcami broni palnej, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów.

Więcej na: www.zbrojownia.eu

.

Česka Zbrojovka a.s.

Česka Zbrojovka a.s. oferuje swoim klientom ponad 75 lat doświadczenia w produkcji broni wojskowej takiej jak pistolety, pistolety maszynowe, karabiny, granatniki i karabiny snajperskie. CZ jest najważniejszym czeskim producentem broni palnej, z której niejeden model przeszedł do światowej historii (np. pistolet CZ 75, karabin vz. 58, pistolet maszynowy Scorpion vz. 61). W ostatnich latach firma gruntownie zmodernizowała swoje linie produkcyjne i uruchomiła produkcję nowej generacji, najwyższej technologii broni palnej, zarówno na rynek cywilny jak i specjalny, m.in. broń dla Czeskiej Armii (pistolet maszynowy CZ SCORPION EVO 3 A1, karabin CZ 805 BREN, pistolet CZ P-07). Ponad 80% wyprodukowanego uzbrojenia jest eksportowane za granicę, gdzie w ponad 100 krajach na całym świecie Česka Zbrojovka ma swoje przedstawicielstwa handlowe.

Česká Zbrojovka a.s. wdrożyła i zalegalizowała system zarządzania jakością, który jest zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2008 oraz spełnia wymagania dla NATO dotyczące zapewnienia jakości podczas projektowania, prac rozwojowych i produkcji (ČOS 051622, AQAP 2110). System ten zaświadcza, że Česká Zbrojovka a.s. nie tylko dostarcza i gwarantuje wysokiej jakości produkty i usługi ale także, że może dostarczać swoje produkty do państw członkowskich NATO i sił zbrojnych innych krajów. Ponadto, Česká Zbrojovka a.s. jest certyfikowana zgodnie ze standardami takimi jak ISO / TS 16949: 2009 oraz ISO 14001: 2004 jako producent części dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma jest także dopuszczona do produkcji i konserwacji części dla przemysłu lotniczego. Skuteczność systemu zarządzania jakością jest co roku weryfikowana przez niezależne firmy audytorskie.